Kadın Fan

Erkeklerin Sevdiği Yabancı Diziler

6 ay önce161 Kez OkunduKategori: Erkekler
Erkeklerin Sevdiği Yabancı Diziler
Yazar: Ece YILMAZ

Merhaba sevgili kadinfan.com takipçileri ve erkekleri için en iyisini düşünen cömert kadınlar. Bu makalemizde yine erkeklerle nasıl daha iyi anlaşabiliriz ? sorusunun üzerine yoğunlaşacağız.

Yabancı dizilerde çoğu zaman erkeklerle bir çatışma içerisine girebiliyoruz. Bunun önüne geçmek tartışmamak ve iki tarafın mutluluğu için öncelikle erkeklerin sevdiği yabancı dizileri öğrenmemiz gerekiyor. Bu dizileri öğrendikten sonra içlerinden bizimde çok seveceğimiz dizileri onların önüne seçenek olarak sunarak aslında onun için olduğunu zannedip kendi izleyebileceğimiz diziyi seçtiriyoruz kendilerine 😀 onlardan daha zeki olduğumuzu biliyoruz ama bu noktada onların seviyesine ineceğiz ve tabiri caizse salağa yatacağız 😀 sizde böyle problemler yaşıyorsanız tamda bunun için erkeklerin sevdiği yabancı dizileri sizler için derledik.

Erkeklerin Sevdiği  5 Yabancı Dizi

1.) Game Of Thrones ; Bu dizi geçmiş zamanda ejderhaların ve savaşların olduğu büyük aşkların ve canların verildiği bir dizi olarak önümüze çıkıyor her ne kadar bir erkek dizisi olarak gözükse de içerisindeki imparator kraliçe rolleriyle Dünya’nın aslında kadınlar tarafından yönetildiğinin bir göstergesidir. Bu dizi bir kadın olarak sizlerde sevebilirsiniz.

2.) Sex Education ; dizimiz bir Lisede geçiyor. Gençlerin seks hayatını, ergenlikte yaşayan sorunlar ve aşk içerikli komik ve güzel bir yabancı dizi bu diziyi bir kadın olarak sizlerde sevebilirsiniz.

3.) La Casa De Papel ; Soygun temalı bir dizi olup mükemmel zeka oyunlarının, aşkın ve paranın konuşulduğu müthiş bir dizidir. Bu dizide kadınlarında çok sözü geçiyor diyebiliriz 🙂 hem erkek hemde kadınların seveceği yabancı diziler arasındadır tavsiye ederim.

4.) See ; Bu dizinin başrolünde game of thrones dizisinde canlandırmış olduğu kahl drogo karakteriyle milyonlarca hayranı olan Jason Mamoa yer alıyor. Dünyanın günümüzden yüzyıllar sonra zaman diliminde geçen ve çağ atlama değil tam tersi gerileme olduğu bir dönemde yer oluyor ve bütün insanlar görme yetisini kaybediyor evet yanlış duymadınız Dünya’da herkes kör. Macera, Aksiyon ve aşk temalı sürükleyici bir dizidir. Bir kadın olarak sizlerde bu diziyi seversiniz.

5.) The 100; Bundan tam 97 yıl önce Dünyada büyük bir nükleer patlama meydana gelir ve Dünya artık yaşanamaz bir haldedir. 400 kişi kalmıştır sadece onlarda bir uzay istasyonunda kendilerine yaşam alanı kurmuşlardır. Yeni gençler Dünyayla alakalı şeyleri artık bir masal olarak dinlemektedir. Uzun yıllar sonra Dünya’da acaba yaşam var mı ? nasıl bir halde diye bir araştırırlar ve öncü bir birlik gider.  Bu serüvende yaşanan onca kaos, aşk, aksiyon, macera ve siyaset yer alıyor. Hem erkek hemde kadınların zevkle izleyebileceği oldukça güzel bir dizidir.

Erkeklerin sevdiği 5 yabancı diziyi sizler için araştırdık ve derledik umarım erkekler bu taktiğimizi anlamaz 🙂 iyi seyirler.

Bu Haberi Okuyanlar Bunlarıda Okudu!

Erkeklerin Sevdiği Saç Modelleri ve Renkleri
Erkeklerin Sevdiği Saç Modelleri ve Renkleri

Bu yazımıza şöyle uzun bir aahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhh çekerek başlamak istiyoruz. Bu erkekler bizi deli divane ettiler....

Erkeğin Sevdiğini Nasıl Anlarsın ?
Erkeğin Sevdiğini Nasıl Anlarsın ?

Evet başlık çok iddialı bir erkeğin sevdiğini nasıl anlarsınız ? bu sorunun cevabı bilseydiniz zaten şuanda bu makaleyi...

Erkek Saçı Çabuk Uzar mı?
Erkek Saçı Çabuk Uzar mı?

Erkek Saçı Çabuk Uzar mı? Kıvanç Tatlutuğ gibi ünlü isimlerin saç uzatması, genç erkekler arasında uzun saç...

Dengesiz Erkeklerle Başa Çıkma Yöntemleri
Dengesiz Erkeklerle Başa Çıkma Yöntemleri

Erkekler kadınlara göre daha dirençli, daha mantıklı ve daha kararlı, sabit varlıklardır. Erkeklerin yaşadıkları ortam,...

Konu Hakkında Yorum Yazın!

Reklam

Önceki yazıyı okuyun:
Adana’da Prefabrik Villa Yaptırdım.

Merhaba Sevgili KadınFan.Com okurları. Bu makalemiz tamamıyla konsept dışı gözükse de gerçekten çok hoşuma giden bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum....

Kapat