Kadın Fan

Erkeklerin En Çok Sevdiği 5 Yemek

6 ay önce159 Kez OkunduKategori: Erkekler
Erkeklerin En Çok Sevdiği 5 Yemek
Yazar: Ece YILMAZ

Erkeklere yemek yapmak için bazen saatlerce uğraşırız ve bu lezzetler tüm Dünya’da sevilen lezzetler olsa dahi bazen Erkeklerin bu yemekler hoşuna gitmeyebiliyor. Bu durum aslında erkeklerden çok biz kadınları üzüyor çünkü onları mutlu görmek istiyoruz. Bazen erkekler için çok çabalamaya gerek yok 4-5 saat uğraştığımız yemeği sevmezsek yarım saatte yapılan yemeklere bayılıyorlar. Erkeklerin En Çok Sevdiği 5 yemeği sizler için araştırdık sonuçlara inanamayacaksınız ama onlar Erkek ne bekliyorsunuz ki ? erkeklerin sevdiği yemekleri aşağıda sizler için listeledik.

Erkeklerin En Çok Sevdiği 5 Yemek

Kuru Fasulye + Pilav + Cacık ; Erkeklerin vazgeçilmez menüsüdür bu harika üçlü cacık yerine yoğurt’ta kullanılabilir fasulye içerisine kuşbaşı kesilmiş et yada kemikli et koyarak daha harika tatlar elde edebilirsiniz.

Bezelye + Pilav ; Bazı erkekler bezelyeyi sevmese de bir çok erkeğin bezelyeyi sevdiği bilinmektedir. Üstelik bezelye içerisine havuç ve patates koyarak yemeğinizi daha lezzetli hale getirebilirsiniz.

Saç Tava ; ister tavuk olsun isterse kırmızı et erkekler saç tavaya bayılır biz kadınlar çoğu zaman ekmekten kaçsak da erkekler özellikle saç tavayı ekmekle yemeye bayılır. Saç tava içerisinde biber, domates, sarımsak, kekik ve soğanı da kullanmayı unutmayın özellikle biber olarak eğer elinizde varsa kırmızı biber kullanarak çok güzel bir tat verebilirsiniz.

Kelle Paça Çorbası; Aslında bütün erkekler olmasa da bir çok erkeğin sevdiği Atalarımızdan yadigar bir yemektir. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus temizliktir. Çorbayı yapmadan önce iyi temizlik yapılması gereklidir.

Ispanaklı ve Patatesli Börek; Erkeklerin hamurlu şeyleri çok sever hele ki ıspanak ve patatesle tatlandırıldığında bayılırlar. ister fırında olsun ister saç üstünde D börek olsun her türlüsünü severler.

Bu makalemizde Erkeklerin sevdiği yemeklere yer verdik daha da bunları da beğenmiyorsa ağzının tadı yoktur onun :=) gitsin fast food yesin olmadın zıkkımın kökünü servis edebilirsiniz. Bu arada afiyet olsun.

Bu Haberi Okuyanlar Bunlarıda Okudu!

Erkeklerin Sevdiği Saç Modelleri ve Renkleri
Erkeklerin Sevdiği Saç Modelleri ve Renkleri

Bu yazımıza şöyle uzun bir aahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhh çekerek başlamak istiyoruz. Bu erkekler bizi deli divane ettiler....

Erkeğin Sevdiğini Nasıl Anlarsın ?
Erkeğin Sevdiğini Nasıl Anlarsın ?

Evet başlık çok iddialı bir erkeğin sevdiğini nasıl anlarsınız ? bu sorunun cevabı bilseydiniz zaten şuanda bu makaleyi...

Erkek Saçı Çabuk Uzar mı?
Erkek Saçı Çabuk Uzar mı?

Erkek Saçı Çabuk Uzar mı? Kıvanç Tatlutuğ gibi ünlü isimlerin saç uzatması, genç erkekler arasında uzun saç...

Dengesiz Erkeklerle Başa Çıkma Yöntemleri
Dengesiz Erkeklerle Başa Çıkma Yöntemleri

Erkekler kadınlara göre daha dirençli, daha mantıklı ve daha kararlı, sabit varlıklardır. Erkeklerin yaşadıkları ortam,...

Konu Hakkında Yorum Yazın!

Reklam

Önceki yazıyı okuyun:
2020 Popüler Erkek Bebek isimleri

İçinde bulunmuş olduğumuz 2020 yılı her ne kadar depremler, küresel ısınma, ekonomik kriz, savaşlar ve covid 19 virüsüyle kötü bir...

Kapat