Kadın Fan

Erkeğini Kıskanan Kadınlar Kaybetmeye Mahkum!

4 ay önce104 Kez OkunduKategori: Erkekler
Erkeğini Kıskanan Kadınlar Kaybetmeye Mahkum!
Kategori: Erkekler

Türkiye’de kıskançlık konusunda bir çok kadının ortak düşüncesi olan kıskanıyorum çünkü erkeğimi çok seviyorum, seven kadın kıskanır gibi klişe olmuş sözler yüzünden bir çok kadının bilinç altına bu sözler yerleşiyor ve toplum olarak kıskanan bir yapıya bürünüyoruz. Bu da çoğu zaman ilişkide bir kaos ortamına yol açıyor.

Hiç bir kadın erkeğini kaybetmek istemez hele ki başka bir kadın yüzünden kaybetmek kimse istemez. Bu makalemizde erkeğini kıskanan kadınlar kaybetmeye mahkum başlığımız biraz iddialı oldu ancak minicik kıskançlıklar ilişkinin ilerleyen dönemleri çok büyük sorunlara yol açabiliyor. İlk başlarda erkeğin kız arkadaşlarına karşı o kız pek iyi birine benzemiyor, daha sonra o kızla sanki biraz fazla samimisin gibi yavaş yavaş yol katedip bu aşamalarda da erkeğin “sen benimi kıskanıyorsun” gibi sözleriyle artık kıskançlık başlıyor ve zamanla öyle bir noktaya geliyor ki olay sosyal medya hesaplarından, smslere, whatsapp yazışmalarına kadar kontrol etmeye ve paranoyaklaşmaya başlıyor kıskanan kadın.

Kıskançlıkta paranoya hoş geldiniz hiç farkına varmadan hatta hala inkar ederek ben kıskanç değilim erkeğim bana karşı ilgisiz ve onun etrafındaki kadınlar güvensiz düşüncüleri hala kafasında olan kadınlar aman dikkat!

Kıskanan Kadına Karşı Erkeği Düşüncüleri Nelerdir?

-İlk başta tatlı gelir sonra acı verir.
-Kendini sorgulamaya başlar ve acaba der kendi kendine yoksa ben kıskandıracak şeyler mi yapıyorum der? kendininde artık ruh hali pek iyi değildir.
– Sırf kadını kıskanmasın diye bütün kadınlardan uzak durur ve anti sosyal bir yapıya bürünerek kendini bu dünyadan soyutlar.
-Sosyal medya artık onun için ortak bir hesap olur yada tamamıyla sosyal medya hesaplarını kapatır, sırf kadını kıskanmasın diye
– Erkek artık dama noktasına gelir ve kendisini hiç bir zaman kadınına karşı inandıramayacağını anlar ve kadın ne diyorsa tamam der, haklısın der ve daha fazla kavga etmek istemiyordur ancak kadın bunu kendine koz edinir ve bu zamana kadar düşündüklerinde halkı olduğunu söyler ve düşünür işte burda ip kopar artık erkeğe güvende kalmaz ve nirvanaya ulaşır kadın. (Allah uzak etsin!)
-Erkeğin artık psikoloji bozulmuştur ve kendini mutlu edecek sosyal hayattan da uzak tutacak şeylere yönelmeye başlar, alkol, sigara, uyuşturucu, bilgisayar oyunları vb. vb. vb. vb.
-Erkek artık dayanamaz ve o çok sevdiği kıskanan kadınını terk etmek zorunda kalır : (

Kıskanan kadınlar ve erkeğin yaşadıkları hakkında size bir çok noktaya değindik ancak önemli bir noktaya değinmeyi de unuttuk işte o önemli noktada “kötü düşünceler her zaman kötü şeyler doğurur.” kıskanarak olmayan bir şey yüzünden erkeği kıskanmak eşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürmeye benzer. bununla birlikte makalemizi de sonuna gelelim artık. Umarım ilişkilerinde kıskançlık olmaz ve herkes çok mutlu olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Choose Colour