Kadın Fan

Bir Erkeği Kendinizden Soğutmanın Yolları

3 ay önce62 Kez OkunduKategori: Erkekler
Bir Erkeği Kendinizden Soğutmanın Yolları
Yazar: Ece YILMAZ

Sevgili kadın fan takipçileri bu yazımızda bir erkeği kendinizden nasıl soğutursunuz  ? bir erkekten nasıl ayrılırsınız ? konularına değinmek istiyorum. Erkek arkadaşınızdan ayrılmak istiyorsunuz ama bu ayrılık onu çok üzeceğini düşünüyorsunuz. Yada o size aşık oldu ama siz ona bir türlü aşık olamadınız ama ona değer veriyorsunuz bu yüzden direk olarak ayrılmalıyız biz demekten çekiniyor musunuz ? sizleri çok iyi anlıyorum.

Bir erkeği kendinizden soğutmanın yollarını aşağıda sıraladık ancak bu yazılan maddeler kişiden kişiye göre değişmektedir. Yaşanmış olaylardan esinlenerek yazılmıştır. Çeşitli kişilerin görüşlerin alınmıştır. Erkeklerin sevmediği hareketler vs.’de diyebiliriz. O yüzden bu maddeleri uygularken karşınızdaki kişinin karakterine göre yumuşak yada sert bir şekilde uygulayın eğer karşınızda ki kişi çok narin bir yapıya sahipse belki ayrılıktan daha beter bir acı hissetmesine neden olabilirsiniz. Bu da sizin amacınıza ulaşmanızı engeller.

Bir erkeği kendinizden soğutmanın yolları

1.) Bazı erkekler bakımsız kadınlardan nefret sürekli bakımsız olarak onunda buluşmaya giderseniz. Size olan ilgisi azalabilir.
2. ) Yalan söylemek bir çok kadın ve erkeğin sevmediği bir durumdur. Yalan her zaman için ilişkileri yıpratır ve ayrılma noktasına getir.
3.)  Bir çok erkek zeki kadınlardan hoşlanır. Erkek arkadaşınızın yanında salağa bağlamanız ve rolünüzü iyi oynarsanız zamanla ben bu kızı nasıl sevdim deyip sevgisini azaltabilirsiniz.
4.) Mesajlarına geç cevap ver, telefonla aradığına telefonu açma yada geç aç olmadı siz geri dönüş yapın yani o sizi aradığında siz ona ulaşmak istediğinizde görüşün.
5.) Kalabalık ortamlarda pervasızca davranmak tabiri caizse kendinizi rezil etmeniz onu kötü bir duruma sokup sizden zamanla nefret etmesini sağlayabilirsiniz.
6.) Osurmak onun yanında osurun bu sayede sizden uzaklaşabilir ama fantezi meselesi tam tersi bir durumda olabilir ve karşılıklı osuruk yarışına girebilirsiniz
7.) Tüm bu maddelerini unuttun sadece doğruyu söyleyin hatta google’a bir erkeği kendinizden nasıl soğutursunuz diye yazdım daha sonra kadinfan.com sitesine giriş yaptığınızı söyleyin. Daha sonra ona sana gerçekten değer veriyorum seni sevmek sana aşık olmak isterdim ama ben seni sevgilim olarak sevemedim. O yüzden sonu olmayan bir ilişkiyi devam ettirmek istemiyorum bu olay seni ileride daha da üzebileceğinden bunları şimdi söylemem ve ayrılmamız mantıklı tarzında kendinizi ve duygularınızı anlatan kelimeler kullanabilirsiniz.

Bu Haberi Okuyanlar Bunlarıda Okudu!

Erkeklerin Sevdiği Saç Modelleri ve Renkleri
Erkeklerin Sevdiği Saç Modelleri ve Renkleri

Bu yazımıza şöyle uzun bir aahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhh çekerek başlamak istiyoruz. Bu erkekler bizi deli divane ettiler....

Erkeğin Sevdiğini Nasıl Anlarsın ?
Erkeğin Sevdiğini Nasıl Anlarsın ?

Evet başlık çok iddialı bir erkeğin sevdiğini nasıl anlarsınız ? bu sorunun cevabı bilseydiniz zaten şuanda bu makaleyi...

Erkek Saçı Çabuk Uzar mı?
Erkek Saçı Çabuk Uzar mı?

Erkek Saçı Çabuk Uzar mı? Kıvanç Tatlutuğ gibi ünlü isimlerin saç uzatması, genç erkekler arasında uzun saç...

Dengesiz Erkeklerle Başa Çıkma Yöntemleri
Dengesiz Erkeklerle Başa Çıkma Yöntemleri

Erkekler kadınlara göre daha dirençli, daha mantıklı ve daha kararlı, sabit varlıklardır. Erkeklerin yaşadıkları ortam,...

Konu Hakkında Yorum Yazın!

Reklam

Önceki yazıyı okuyun:
Göz Altı Morlukları için Etkili Maskeler
Göz Altı Morlukları için Etkili Maskeler

Göz altı morlukları bir çok insanın yaşadığı ortak bir cilt problemidir. Göz altı morlukları bazen hastalıkların habercisi olabileceği aynı zamanda...

Kapat