Kadın Fan

2020 Popüler Erkek Bebek isimleri

6 ay önce111 Kez OkunduKategori: Güzel Sözler
2020 Popüler Erkek Bebek isimleri
Yazar: Ece YILMAZ

İçinde bulunmuş olduğumuz 2020 yılı her ne kadar depremler, küresel ısınma, ekonomik kriz, savaşlar ve covid 19 virüsüyle kötü bir yıl olsa da yeni doğan ve doğacak olan çocuklarımız 2020 yılına umutla bakmamızı sağlıyor. Sizlerde 2020 yılında bir erkek bebeğiniz olduysa yada olacaksa öncelikle şimdiden hayırlı olsun inşallah ileride vatana, millete hayırlı bir evlat olmayı nasip eder.

2020 yılının popüler erkek çocuk isimlerini arayanlar için çok güzel bir derlemek yaptık bu isimleri derlerken sanat, ünlüler ve gündemde olan isimleri dikkate aldık. Aşağıda sizler için bu yıl en çok dikkat çeken ve popüler olmayı başaran 2020 erkek çocuk isimlerini paylaştık.

2020 Popüler Erkek Bebek isimleri

SENCER, SANCAR isimleri son zamanlarda dizilerde duyduğumuz ve anlam olarak da yıkılmayan kale manasına gelmektedir. Ayrıca tarihte Büyük Selçuklu İmparatoru olarak da karşımıza çıkmaktadır.

ATEŞ ismi meşhur hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusuna ait bir isim oldukça etkileyici ve 2020 yılına damga vuracak bir isim olarak listemizde yer alıyor.

ORHAN yine hekimoğlu dizisinden duyduğumuz çok kullanılan ve anlam olarak şehri yöneten ve hakimi  anlamına gelmektedir.

KEREM Afili aşk dizisinden duyduğumuz bir isim anlam olarak büyüklük manasına gelmektedir. Ayrıca Kuran’ı Kerim’de geçmektedir.

ÖMER ASAF VE ALİ ASAF son 3-4 yıldır Türkiye’de artış gösteren ve oldukça fazla kullanılan bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Bu isimlerin birleşmesi uyumsuzluğun uyumu desek yeridir herhalde.

FEYYAZ bu isimi eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz dizisinden tanıdığımız bir isim anlam olarak ise oldukça faydalı ve verimli anlamına gelmektedir.

HIZIR yine Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz dizisinden tanıdığımız Kuran-ı Kerim’de geçen isimlerdendir. Hızır ismi anlamı ise yeşil, yeşilliktir.

ALPASLAN bir dizi karakteri olan Alpaslan ismi ise tarih de yer alan ve 2020 yılında popüler olan isimlerdendir.

ALİŞAR Kuruluş osman dizisinde yer alan bir karakterin ismi olmakla birlikte Türkiye’de farklı bölgelerde yerleşim yerlerine veren bir isim olarak yer almaktadır.

OSMAN ismi kuruluş osman dizisinin başrol oyuncusunun kullanmış olduğu bir isim olmakla birlikte ayrıca Kuran-ı Kerim’de yer almaktadır. Osman ismi ayrıca bir kuş türüne verilen bir isim olarak yer alıyor bu kuşun ise bir ejderha olduğundan bahsedilmektedir ayrıca buna bağlı olarak Ateş manasına da geldiği söylentiler arasındadır.

EZHEL bu isim bilindiği üzere 2020 yılında çok iyi bir çıkış yakalamış rapçinin ismidir

EDİS ismi son yılların popüler olan bir şarkıcısının ismi olmakla birlikte anlam olarak değerli olan ve ulu olan anlamlarına gelmektedir.

BİLAL ismi de son yıllarda meşhur olan bir şarkıcı ismi anlam olarak ise ıslaklık ve su gibi ıslatan manalarına gelmektedir.

2020 yılına ait popüler ve birbirinden güzel erkek bebek isimlerini sizler için paylaştık umarım biraz olsun yardımcı olabilmiş ve fikir vermişizdir. Tekrardan çocuğunuz hayırlı olsun.

Bu Haberi Okuyanlar Bunlarıda Okudu!

Doğum Günü Mesajlarına Teşekkür Mesajı
Doğum Günü Mesajlarına Teşekkür Mesajı

Öncelikle bugün doğum günü olanların herkesin doğum günü kutlu olsun, umarım bu yaşınızda hayatınızda çok iyi bir...

Hangi Yüzük, Hangi Parmağa Takılır ? Öğrenmek İsteyenler!
Hangi Yüzük, Hangi Parmağa Takılır ? Öğrenmek İsteyenler!

Yüzük ve alyansların hangi parmaklara takıldığını bilmemeniz henüz bekar olduğunuz anlamına gelir. Genelde sözlü,...

Kur’an-ı Kerim’de Geçen En güzel Kız Bebek isimleri
Kur’an-ı Kerim’de Geçen En güzel Kız Bebek isimleri

Yeni doğan kız bebekleriniz öncelik hayırlı uğurlu olsun, Allah analı babalı büyütsün. Çocuklarınıza Kur’an-ı...

Konu Hakkında Yorum Yazın!

Reklam

Önceki yazıyı okuyun:
Erkeklerin Sevdiği Yabancı Diziler

Merhaba sevgili kadinfan.com takipçileri ve erkekleri için en iyisini düşünen cömert kadınlar. Bu makalemizde yine erkeklerle nasıl daha iyi anlaşabiliriz...

Kapat