Kadın Fan

2020-2021 Popüler Saç Renkleri

6 ay önce672 Kez OkunduKategori: Saç Modelleri
2020-2021 Popüler Saç Renkleri
Yazar: Ece YILMAZ

Popüler Saç Renkleri

Yılın Popüler Saç Renkleri
Soğuk Kış aylarında, koyu renk saçlar tercih edilirken Yaz aylarında daha sıcak tonlar kullanılır. Ten rengi ile uyumlu olan nude tonlar, özellikle açık renk tene sahip kadınların gözde saç renkleri arasında yer alır. Makyajda sıkça gördüğümüz nude, bohem tarzı giyinmeyi tercih eden ve doğallıktan yana olan kadınlar için ideal olacaktır.

2020-2021 Popüler Nude Saçlar
Küllü kumral renginin değişik tonları ile oluşturulan nude saçlar, beyaz ve buğday tenli kadınların favori rengi olarak kullanılır. Yüz hatları düzgün kadınların, yüzünü ön plana çıkartmak için idealdir. Gigi Hadid gibi dünyaca ünlü yıldızların kullandığı nude saçlar, kusursuz bir nude makyaj ile doğal güzelliği gözler önüne serer.

Nude SaçlarNude SaçlarNude Saçlar

2020-2021 Popüler Sıcak Platin Saçlar
Yıllardır birçok kadının gönlünde taht kuran platin saçlar, bronz tenli kadınlar için idealdir. Dikkat çekmeyi seven, ten rengi ile uyum sağlayacağını düşünen kadınların, sıcak platin renklerine geçmesi önerilir. Hatta Marilyn Monreo tarzı, platinin farklı bir tonu olan gümüş saç rengi kullanılabilir.

Sıcak Platin SaçlarSıcak Platin SaçlarSıcak Platin Saçlar

2020-2021 Popüler Doğal Siyah Saçlar
Kim Kardashian tarafından kullanılan doğal siyah saçlar, yeni bir akım başlatmış, açık ten rengine sahip kadınlar için farklı imaj oluşturmuştur. Keskin şekillendirilmiş siyah saçları, orta veya uzun boy kullanmak mümkündür. Yılın en popüler saç renkleri arasında yer alır.

Doğal Siyah SaçlarDoğal Siyah SaçlarDoğal Siyah Saçlar

2020-2021 Popüler Zengin Kahve Saçlar
Son birkaç yıla damgasını vuran çikolata kahve tonlarının yerini, bu sezon ışıltılar ile hareketlendirilmiş kahve tonları almaktadır. Saç aralarına atılan gölgeler sayesinde, kahvenin 50 tonunu saçlarda kullanmak mümkündür. Selena Gomez tarafından kullanılan zengin kahve, Yaz aylarında bronzlaşan tene ayrı bir enerji katar.

Zengin Kahve SaçlarZengin Kahve SaçlarZengin Kahve Saçlar

2020-2021 Popüler Bal Rengi Saçlar
Sarışın olmayı seven kadınlar için farklı bir alternatif olan bal rengi saçlar, açık ve koyu hemen her ten rengine uyum sağlar. Sarıdan biraz daha koyu duran bu renk, gözleri ön plana çıkartmak içinde idealdir. Düz veya dalgalı şekillendirerek hemen her ortamda dikkatleri saçlara çekme olanağı yaratır.

Bal Rengi SaçlarBal Rengi SaçlarBal Rengi Saçlar

2020-2021 Popüler Balyaj Saçlar
Daha önce yalnızca saç uçlarında kullanılan balyaj, günümüzde daha yukarılardan başlar. Saçları daha gür ve sağlıklı göstermek için idealdir. Esmer veya bronzlaşmış tende oldukça dikkat çekici durur.

Balyaj SaçlarBalyaj SaçlarBalyaj Saçlar

Bu Haberi Okuyanlar Bunlarıda Okudu!

Tarçının Saçlardaki inanılmaz Faydaları
Tarçının Saçlardaki inanılmaz Faydaları

Tarçın bir ağaç türüdür ve silindir şekline benzeyen bir gövdeye sahiptir. Tarçın genelde 2 yaşını doldurduktan sonra...

Yosun Özünün Saça Faydaları Sizi Şaşırtacak
Yosun Özünün Saça Faydaları Sizi Şaşırtacak

Denizin derinliklerde bulunan, çoğu zaman denizde yüzerken ayağımıza değmesine bile hoşlanmadığımız deniz yosunu ve...

Kınanın Saça Faydaları ve Yapılışı
Kınanın Saça Faydaları ve Yapılışı

Kınanın faydalarını anlatmadan önce gelin birlikte kınanın çeşitlerine bakalım. Günümüzde 2 çeşit kına vardır 1....

Kullanımı Kolay Bob Kesim Saç Modelleri
Kullanımı Kolay Bob Kesim Saç Modelleri

Önü Uzun Arkası Kısa Muhteşem Bob Kesim Saçlar 2020 Yaz aylarında oldukça gözde modellerinden biriydi. Bayanların çok...

Konu Hakkında Yorum Yazın!

Reklam

Önceki yazıyı okuyun:
Millenicom 1 Ay Bedava İnternet
Millenicom 1 Ay Bedava İnternet

Millenicom firması piyasada oldukça rekabetçi fiyatlarla hizmet vermekte olan bir firmadır. Bilindiği üzere altyapı olarak Türk Telekom altyapısını kullanmaktadır. millenicom...

Kapat